Kullanım Koşulları

AKANT HUKUK BÜROSU

SAYIN KULLANICI VE ZİYARETÇİLER

Bu web sitesindeki materyal ve bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmıştır. Burada yayımlanan hiçbir belge veya bilgi hukuki tavsiyede bulunmak veya bir avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmak için tasarlanmamıştır. Tavsiye aradığınız konunun özelliklerine uygun olarak, Baroya kayıtlı bir avukattan hukuki destek almadan, sadece bu web sitesinin içeriğine göre hukuki işlem yapılmamalıdır.

AKANT HUKUK BÜROSU, bu web sitesinde yer alan bilgilerle ilgili olarak hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

AKANT HUKUK BÜROSU Avukatlık Ortaklığı, bu web sitesinde yer alan içeriklerde dilediği zaman değişiklik yapabilir ve Kullanım Koşullarında dilediği zaman güncelleme, ekleme yapabilir veya hükümleri çıkarabilir. Bu web sitesini kullanarak, tüm Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz; Kullanım Koşullarından herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu web sitesini kullanmayı derhal bırakmalısınız.

KULLANIM KOŞULLARI

Bu web sitesi Türkiye Barolar Birliği Meslek Kuralları ve özellikle avukatların reklamını yasaklayan düzenlemelere uygun olarak yayınlanmıştır.

Web sitemiz reklam amaçlı veya ticari amaçla kullanılma amacı taşımamaktadır. Bu web sitesinin ziyaretçileri bu hüküm ve koşulları peşinen kabul eder. Web Sitesinde bulunan içeriğin genel bir bilgi kaynağı olması amaçlanmıştır. Ziyaretçilerin burada yer alan bilgileri doğrulamaları önerilir.AKANT HUKUK BÜROSU‘nın web sitesini yayınlamasını, herhangi bir hizmetin kalitesinin veya kullanılabilirliğinin garantisi veya garantisi olarak yorumlanamaz.

Bu sitedeki tüm dosya ve bilgiler AKANT HUKUK BÜROSU‘na aittir. Bu web sitesinde yayınlanan ve firma logosu dâhil ancak bunlarla sınırlı olmayan tüm materyallerin fikri mülkiyet hakları AKANT HUKUK BÜROSU‘na aittir ve ortaklığın açık yazılı izni olmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılamaz.

BU SİTEDEKİ HERHANGİ BİR MATERYALİN GÖRÜNTÜLENMESİNDEN, KOPYALANMASINDAN YA DA İNDİRİLMESİNDEN KAYNAKLANAN HİÇBİR ZARARDAN DOLAYI AKSU ÇALIŞKAN BEYGO AVUKAT ORTAKLIĞI SORUMLU TUTULAMAZ.

 

Bu Kullanım Koşulları veya diğer herhangi bir konu ile ilgili herhangi bir bildirim veya soru ile ilgili olarak, info@akanthukuk.com adresinden bize e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.